HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

FORGOT YOUR DETAILS?

Yaşayan Şehirler Proje Ekibi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Baş Danışmanı Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Prof. Dr. Ayşen GÜRCAN ve ekibi tarafından Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde güleryüz ve samimiyet ile ağırlandı. Cumhurbaşkanlığı makamına sunduğumuz projemiz çok büyük beğeni ve destek gördü. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ı İzmir’de ağırlama yolunda önemli bir adım attık. Living Cities

Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut SANCAK ve SAYA Grup Kurumsal İletişim Direktörü Sayın ÜNAL ERSÖZLÜ Yaşayan Şehirler Projesi ziyaret heyetini ağırladı. Ziyaret heyetinde, Yaşayan Şehirler Proje Konsey Başkanı, Yenigün Gazetesi ve Yenigün TV. İmtiyaz Sahibi Sayın Ömer DİNÇER, Yaşayan Şehirler Projesi Sponsorluk ve İşbirliği Koordinatörü Uzm. Dr. Beyhan Tuna , Proje Yayın Editörü

DOĞAKA Ev Sahipliğinde “Kentsel Pazarlama ve Şehirlerin Markalaşması Semineri”Hatay’da Düzenlendi. Kentlerin markalaşması ve Yaşayan Şehirler Projesi kapsamında kentsel pazarlamanın sağlanabilmesi, marka kent oluşumunun paylaşılabilmesi amacıyla, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı ev sahipliğinde, 03 Haziran 2016 Cuma günü Anemon Antakya Oteli Toplantı Salonu’nda Kentsel Pazarlama ve Şehirlerin Markalaşması Semineri düzenlendi. Açılış konuşmalarını DOĞAKA Genel Sekreteri Sayın Onur

Cittaslow Genel Başkan Yardımcısı, Cittaslow Türkiye Koordinatörü ve Seferihisar Belediye Başkanı Tunç SOYER’i, Yaşayan Şehirler proje Direktörü H. Alper AKIN, Proje Konsey Genel Sekreteri Sayın Ömer DİNÇER, Proje Bilim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Baybars TEK, Proje Eğitmeni Necdet BÜYÜKBAY, Proje Üniversitelerle İşbirliği koordinatörü Doç. Dr. Yavuz TUNA, Proje Sponsorluk ve İşbirliği Koordinatörü Uzm. Dr.

Eski Anadolu Üniversitesinin Efsane Rektörü, Eskişehir’in inanılmaz değişiminin mimarı Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz BÜYÜKERŞEN’de engin bilgi ve birikimiyle, vizyoner bakış açısı ile Yaşayan Şehirler ailesine katıldı. Projemizin baş danışmanı, Proje Konsey Üyesi ve Living City Akraditasyon Merkezi’nin  mimarlarından biri olarak aramıza katıldı. Yaşayan Şehirler Projesinin gücüne güç kattı.

EMITT fuarında görüşülme kararı alınan Turizm Bakan Danışmanı Sayın Emre Cemil AYVALI ile makamında yapılan görüşmemizde, bakanlığın böyle başarılı ve toplum ile ülkeye faydası tartışılmaz düzeydeki projeyi sahiplenmesi, güçlendirmesi gerektiği tarafımıza iletildi. Bakanlığında desteklemesi ön görülen proje için Turizm Bakanımız Sayın Mahir ÜNAL ile bir toplantı planlanması bakanlığında katkı sağlayabileceği hususlar konusunda ortak çalışılması kararı

TUDEM Yayıncılık Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı, İzmir Ekonomi Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyesi Sayın İsa AYKANAT, Yaşayan Şehirler Projesini Seferihisar Sığacıkta ağırladı. Projeyi ilgisini ileten Sayın Aykanat Proje Yayın Danışmanı ve Proje Konsey Üyesi olarak ekibimize güç kattı.

İzmir Büyükşhir Belediye Başkanı Sayın Aziz KOCAOĞLU’na aktarılan ve çalışmalara başlanılan proje toplantısı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Aysel ÖZKAN’ın, Sosyal Projeler Daire Başkanı Sayın Dr. Aytuğ BALCIOĞLU, İzmir Büyükşehir Başkan Danışmanı, Kent Konseyi Genel Sekreteri ve Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölüm Başkanı, Proje Basın Koordinatörümüz Prof. Dr. Gülgün ERDOĞAN TOSUN Proje Direktörümüz H.

EMITT Fuarında görüşülen Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mahir Ünal ve Bakan Danışmanı Sayın Emre Cemil AYVALI’ya Yaşayan Şehirler projesi aktarıldı ve proje dosyası takdim edildi. Olumlu görüş alınan proje ile ilgili EMITT sonrası çalışılma kararı görüşülme kararı alındı.

Fox Televizyonu Çalar Saat Programı Sunucusu Gazeteci İsmail KÜÇÜKKAYA, Dalaman Belediye Başkanı Sayın Muhammet ŞAŞMAZ ile birlikte standımızı ziyaret edip projemiz hakkında bilgi aldı olumlu görüşlerini iletti.

Bergama Belediye Başkanı Sayın Mehmet GÖNENÇ ile EMITT Turizm Fuarında görüştük.

EMITT Turizm fuarnda standımızı ziyaret eden Dış İşleri Bakanımız Sayın Mevlüt ÇAVUŞOĞLU’na Yaşayan Şehirler Proje Direktörümüz  Sayın H. Alper AKIN Yaşayan Şehirler Projesini aktardı.

TOP